To czerń kojarzy się z loftem i to ten kolor przychodzi na myśl gdy myśli się o ściankach loftowych. Jednak nie zawsze jest to optymalne rozwiązanie. Tak było też w tym przypadku gdzie to biel pasowała idealnie do pomieszczenia, w którym miała znaleźć się ścianka loftowa.

Ścianka loftowa dla klienta z Katowic

Nasz klient, poszukując rozwiązania, które pozwoliłoby mu efektywnie wykorzystać przestrzeń oraz nadało wnętrzu nowoczesny, loftowy charakter, trafił na naszą ofertę na platformie OLX. W naszej najnowszej realizacji w Katowicach postawiliśmy na kolor biały, który doskonale współgrał z odcieniem ścian w pomieszczeniu oraz świetnie komponuje się z drewnianą podłogą.

Katowice i ścianka loftowa z drzwiami przeuwanymi w kolorze białym

Katowice i ścianka loftowa z drzwiami przeuwanymi w kolorze białym

Drzwi przesuwne – inne realizacje

Jeśli chodzi o tego typu realizacje to nie jest to oczywiście ani nasza pierwsza wizyta w Katowicach ani też pierwsza ścianka i drzwi przesuwne w naszym portfolio. Na naszej stronie w dziale Loftowe Historie pisaliśmy między innymi o:

  • Przesuwne Drzwi Loftowe do Garderoby – Nasz projekt przesuwnych drzwi loftowych do garderoby znalazł uznanie klientów ze względu na funkcjonalność oraz estetykę. Zapraszamy do zapoznania się z nim na naszej stronie internetowej: Przesuwne Drzwi Loftowe do Garderoby.
  • Składana Ścianka i Przesuwne Drzwi Loftowe w Opolu – Kolejna udana realizacja ścianki i drzwi loftowych, tym razem w Opolu. Warto zobaczyć, jak efektownie można wykorzystać przestrzeń w domu, decydując się na nasze rozwiązania. Zapraszamy do obejrzenia projektu na stronie: Opole – Drzwi Loftowe, Ścianka Składana.